Değişim

Online Satış Sitemiz ile ilgili her türlü soru ve önerinizi tritek@tritek.com.tr e-posta adresine yazabilirsiniz.

1- Satın almış olduğunuz ürünü değiştirmek istediğinizde 3 iş günü içinde bizimle (0090) 0212 585 0251 numaralı telefondan ve iletişim formundan irtibat kurarak ürün ile ilgili şikayetinizi bildiriniz.

2- Değişime konu olan ürünü göndermeden önce, online satış sitemizde yer alan “Değişim ve İade Formu”nu doldurmanız (Bu form 385 Sayılı Vergi Usül Kanunu Genel Tebliği uyarınca zorunludur.), ürünün faturası ile birlikte, kargo ile geri gönderilmesi gerekmektedir. İç giyim ve aksesuar ürünlerinin niteliği itibariyle değişim veya iadesi yapılamamaktadır.

3- Değiştirilecek ürünün etiketlerinin kopartılmamış ve ambalajının bozulmamış olması, irsaliye ve faturasının ürünle beraber geri gönderilmesi gerekmektedir.

4- Giyilmiş, kullanılmış, üzerinde değişiklik veya tadilat yapılmış, herhangi bir şekilde zarar görmüş ya da alıcının özel istekleri doğrultusunda üretilen bir giysi için ALICI cayma hakkını kullanamaz.

5- Şartlara uygun şekilde geri gönderilen ürünler teknik inceleme için ilgili departmana sevk edilir, çıkan rapora göre işlem uygulanır.

6- Ürünün değişiminin kabulü durumunda, istenilen beden veya renkteki ürün gönderilir. Stokta bulunmaması durumunda yeni teslim süresi bildirilir..

7- Değişim ve iadelerde kargo ücreti müşteriye aittir.

8- Değişim sadece www.Tritek.com.tr internet sitesinden satın alınan ürünler için geçerlidir.

  Adınız (*)

  Soy Adınız (*)

  Epostanız (*)

  Sipariş No: (*)

  Model No: (*)

  İletiniz

  Ambalaj Açılmış
  EvetHayır

  Etiketler Koparılmış
  EvetHayır

  Giyilmiş
  EvetHayır

  Tadilatlı
  EvetHayır

  Özel Sipariş
  EvetHayır