Değişim

Online Satış Sitemiz ile ilgili her türlü soru ve önerinizi tritek@tritek.com.tr e-posta adresine yazabilirsiniz.

1- Siparişinizi değiştirmek istediğinizde 3 iş günü içinde bizimle (0090) 0212 695 29 74 veya (0090) 0534 382 10 64 numaralı telefonlardan irtibat kurarak ürün ile ilgili şikayetinizi veya talebinizi bildiriniz.

2- Değişime konu olan ürünü göndermeden önce, online satış sitemizde yer alan “Değişim ve İade Formu”nu doldurmanız (Bu form 385 Sayılı Vergi Usül Kanunu Genel Tebliği uyarınca zorunludur.), ürünü faturası ile birlikte, Kargo ile aşağıda yer alan adrese göndermeniz gerekmektedir. İç giyim ve Aksesuar ürünlerinin niteliği itibariyle değişim veya iadesi yapılamamaktadır.

Alıcı Adı : SAVA DİZAYN ENDÜSTRİ

ÇİĞDEM CD: BENGİ SK. NO: 10/B 34310 AVCILAR İSTANBUL

3- Geri gönderilecek ürünün etiketlerinin kopartılmamış ve ambalajının bozulmamış olması, irsaliye ve faturasının ürünle beraber geri gönderilmesi gerekmektedir.

4- Giyilmiş, kullanılmış, üzerinde değişiklik veya tadilat yapılmış, herhangi bir şekilde zarar görmüş ya da alıcının özel istekleri doğrultusunda üretilen bir giysi için ALICI değişim talebinde bulunamaz.

5- Şartlara uygun şekilde geri gönderilen ürünler teknik inceleme için ilgili departmana sevk edilir. Oradan gelecek rapora göre işlem uygulanır.

6- Değişimi onaylanan ürün hazırda varsa 1 iş günü içinde sevk edilir. İstenen renk veya beden hazırda bulunmuyorsa mümkün olan en yakın teslim tarihi bildirilecek ve onayınız istenecektir. Ürünün iadesi durumunda, ücreti 10 iş günü içinde eksiksiz olarak geldiği banka hesabına geri gönderilir. Kredi kart ile yapılan ödemelerde iade işlemi de ALICI kredi kartına iade sureti ile yapılır.

7- Değişim ve iadelerde kargo ücreti müşteriye aittir.

8- Değişim sadece www.Tritek.com.tr internet sitesinden satın alınan ürünler için geçerlidir.

  Adınız (*)

  Soy Adınız (*)

  Epostanız (*)

  Sipariş No: (*)

  Model No: (*)

  İletiniz

  Ambalaj Açılmış
  EvetHayır

  Etiketler Koparılmış
  EvetHayır

  Giyilmiş
  EvetHayır

  Tadilatlı
  EvetHayır

  Özel Sipariş
  EvetHayır