İade

Online Satış Sitemiz ile ilgili her türlü soru ve önerinizi tritek@tritek.com.tr e-posta adresine yazabilirsiniz.

1- Satın almış olduğunuz ürünü iade etmek istediğinizde 3 iş günü içinde bizimle (0090) 0212 585 0251 numaralı telefondan ve iletişim formundan irtibat kurarak ürün ile ilgili şikayetinizi bildiriniz.

2- İadeye konu olan ürünü göndermeden önce, online satış sitemizde yer alan “Değişim ve İade Formu”nu doldurmanız (Bu form 385 Sayılı Vergi Usül Kanunu Genel Tebliği uyarınca zorunludur.), ürünün faturası ile birlikte, kargo ile geri gönderilmesi gerekmektedir. İç giyim ve aksesuar ürünlerinin niteliği itibariyle değişim veya iadesi yapılamamaktadır.

3- İade edilecek ürünün etiketlerinin kopartılmamış ve ambalajının bozulmamış olması, irsaliye ve faturasının ürünle beraber geri gönderilmesi gerekmektedir.

4- Giyilmiş, kullanılmış, üzerinde değişiklik veya tadilat yapılmış, herhangi bir şekilde zarar görmüş ya da alıcının özel istekleri doğrultusunda üretilen bir giysi için ALICI cayma hakkını kullanamaz.

5- Şartlara uygun şekilde geri gönderilen ürünler teknik inceleme için ilgili departmana sevk edilir, çıkan rapora göre işlem uygulanır.

6- Ürünün iadesinin kabulü durumunda, ücreti 10 iş günü içinde eksiksiz olarak geldiği banka hesabına geri gönderilir. Kredi kartı ile yapılan ödemelerde iade işlemi de ALICI kredi kartına iade sureti ile yapılır.

7- Değişim ve iadelerde kargo ücreti müşteriye aittir.

8- İade sadece www.Tritek.com.tr internet sitesinden satın alınan ürünler için geçerlidir.

  Adınız (*)

  Soy Adınız (*)

  Epostanız (*)

  Sipariş No: (*)

  Model No: (*)

  İletiniz

  Ambalaj Açılmış
  EvetHayır

  Etiketler Koparılmış
  EvetHayır

  Giyilmiş
  EvetHayır

  Tadilatlı
  EvetHayır

  Özel Sipariş
  EvetHayır